• VYROBÍME PRO VÁS NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Firemní webové stránky jsou v dnešní době již nutností. Avšak jsou ještě živnostníci, či firmy, které své vlastní portfólio na internetu nemají. Patříte mezi ně? Neváhejte a připojte se!
Více informací o tvorbě webových stránek…

 

  • NAVRHNEME MODERNÍ GRAFIKU

Samozřejmostí jsou kompletní grafické práce. Zpracujeme grafiku dle dnešních požadavků, nebo překreslíme grafiku z dodaných materiálů. Fantazii se meze nekladou.
Více informací o tvorbě grafiky…

 

  • ZHOTOVÍME NAVRŽENÉ REKLAMNÍ PROSTŘEDKY

Nejen, že jsme schopni navrhnout moderní grafiku, ale jsme schopni ji následně vytvořit. Ať už se jedná o tisk vizitek, letáků, řezání reklamních polepů, nebo výrobu různých reklamních předmětů
Více o zhotovení reklamních prostředků…

 

  • VYTVOŘÍME ANALÝZU VAŠEHO INTERNÍHO SYSTÉMU

Klíčem pro úspěšnou CRM iniciativu jsou správná a konzistentní data zákazníka přístupná on-line v celé IT infrastruktuře. Důležité je si uvědomit, že řešení CRM se dotýká prodeje, servisu i marketingu, a to při udržování spokojenosti zákazníka.
Více informací o funkcích a analýzách interních systémů…

 

  • ZAJISTÍME KOMPLETNÍ POČÍTAČOVÝ SERVIS

Zlobí vás stroj? Nerozumíte nastavení počítače? Netiskne vám tiskárna? Chcete do firmy kamerový systém, ale bojíte se vysoké ceny? Už se bát nemusíte. Náš servisní technik zajistí kompletní správu vašeho systému a naučí vás v něm pracovat.
Více informaci o poskytování počítačového servisu…

 

  • ZPRACUJEME KOMPLETNÍ ADMINISTRATIVU

Potřebujete informace když zrovna nejste online nebo u PC? Býváte často mimo kancelář? Potřebujete něco zařídit a nemáte čas? Je pro Vás vedení kanceláře finančně nákladné? Potřebujete aktualizovat pravidelně web nebo eshop? Odpověděli jste si na některou otázku „ANO“? Pak neváhejte, domluvte si schůzku a využijte našich služeb.
Více informací o kompletním zpracování admistrativy…

Kontakty:
Provozní doba:
Schůzky a návštěvy pouze po předchozí telefonické domluvě!

E-mail: info@4airmedia.com
Mobil: +420 608 42 64 43

DALŠÍ KONTAKTY
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ